Cardione – pilulky hypertenze. Můžete si objednat zdeCardione je přírodní doplněk stravy určený k okamžité léčbě a dlouhodobé prevenci hypertenze.

V tomto článku se zaměříme na skutečné vlastnosti a proč je na webu tak populární. Opravdu to funguje? Jaké jsou recenze zákazníků? Co říkají odborníci?

Cardione – co to je a jak to funguje?

Podle studií WHO (zkratka pro World Health Organization) je přibližně 40 % úmrtí způsobeno kardiovaskulárními chorobami, které jsou také celosvětově hlavní příčinou úmrtí. Webové stránky produktu se téměř v drtivé většině soustředí na rizika spojená s takovými onemocněními a nabádají zákazníka, aby produkt používal nejen k léčbě, ale také k prevenci kardiovaskulárních onemocnění.

cardione 2 Cardione  pilulky hypertenze. Můžete si objednat zde
Cardione – pilulky hypertenze cena

Výrobek, jak je uvedeno na oficiálních stránkách, je určen pro osoby trpící chronickou hypertenzí a hypertenzí.

Funguje to následujícími způsoby:

 • normalizuje krevní tlak (za pouhých 6 hodin)
 • zvyšuje viskozitu krve
 • podporuje elasticitu cév
 • snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

Cardione – jaké jsou výhody a účinky užívání?

V roce 2020 byla provedena studie na více než 200 pacientech, kteří jej dobrovolně užívali, aby ověřili přítomnost skutečného zlepšení. Podle výsledků výzkumu:

 • 98 % subjektů uvedlo, že se jejich krevní tlak stabilizoval na 130/80 během několika hodin po užití léku;
 • 97 % subjektů hlásilo drastické snížení příznaků chronické hypertenze dva týdny po užití léku (jako je zvýšená srdeční frekvence, ledvinová a erektilní dysfunkce, hypertenzní krize, zhoršení zraku);
 • 82 % subjektů uvedlo snížení počtu záchvatů hypertenze pouhé tři dny po první konzumaci.

Cardione – jaké složky jsou obsaženy v kapslích?

má 100% organické složení díky svým zcela přírodním složkám. Uplatňuje svůj účinek prostřednictvím následujících složek:

 • Kořen kopřivy, se silnými vlastnostmi podporujícími zlepšení oběhového systému, zejména kapilár;
 • kořen kozlíku lékařského s antispasmodickými a antikonvulzivními vlastnostmi na nervový a oběhový systém;
 • hloh s relaxačními a antikoagulačními vlastnostmi;
 • riboflavin (vitamín B2) a kobalamin (B12) , které přirozeně pomáhají chránit a předcházet srdečním onemocněním;

Všechny tyto látky z něj ve spojení nepochybně dělají vynikajícího spojence při léčbě kardiovaskulárních chorob. Podívejme se však blíže na výhody, názory a dávkování.

Má to kontraindikace nebo vedlejší účinky?

Většina online recenzí je pozitivních. Zejména proto, že výrobek má zcela přírodní složení a lze jej zakoupit bez lékařského předpisu. Nejsou hlášeny žádné vedlejší účinky užívání.

Jediné riziko s produktem souvisí s jeho popularitou. Často se prodává online na mnoha webových stránkách s napodobeninami. Proto se doporučuje zakoupit produkt pouze z oficiálních webových stránek.

Cardione – jak používat? Dávkování a návod

by měl být užíván po dobu 3 měsíců (jedna kúra), nejlépe před jídlem. Jedna tobolka se užívá ráno a jedna večer . V případě potřeby se doporučuje opakovat léčbu v následujících cyklech po 3 měsících.

Cardione – recenze odborníků a posudky zákazníků

Oficiální stránka uvádí některé názory lékařů na to, jak dobře produkt funguje, což se zdá být velmi dobré. Zde jsou některé posudky nabízené zákazníky, z nichž některé jsou uvedeny na oficiálních stránkách vyjadřujících jejich spokojenost s produktem:

„Po vzoru mé starší sestry na mě udělalo dojem, když jsem se dozvěděl, že snížení krevního tlaku pomocí pilulek může vést k mozkové ischemii neboli mrtvici. Lékaři jí zachránili život, ale už nikdy nebyla jako dřív. Můj lékař, velmi inteligentní žena, mi předepsal. Děkuji mnohokrát. Již 4 roky nemám problémy s vysokým tlakem. Jsem úplně zdravý a už se nebojím infarktu nebo mrtvice. Přeji hodně zdraví!

„V roce 2017 jsem byl hospitalizován kvůli mrtvici. Vždy jsem trpěl vysokým krevním tlakem, ale nikdy jsem se neléčil: bál jsem se, že užívání léků to zhorší. Můj lékař mi doporučil. Po dvou týdnech už jsem zaznamenal změnu! Cítil jsem se lépe, už jsem neměl ten pocit dusna a tíhy. Ani můj zrak už nebyl zamlžený. Od té doby netrpím záchvaty paniky ani mrtvicemi.

Cardione – Cena a kde koupit?

Výrobek dle volby prodejce nelze zakoupit v žádné lékárně ani v bylinném obchodě, lze jej pouze objednat prostřednictvím internetu a je tak dostupný všem.

Chcete-li si jej objednat, musíte jít výhradně na oficiální web (pozor na padělky). Vyplňte formulář na úvodní stránce zadáním: jméno, příjmení, telefonní číslo. Budete kontaktováni operátorem, který vás vyzve k potvrzení objednávky, aby mohl být produkt rychle a bezpečně doručen.

cardione 1 Cardione  pilulky hypertenze. Můžete si objednat zde
Cardione – pilulky hypertenze cena

Napsat komentář