Gluconol – pilulky cukrovka. Můžete si objednat zdeCo je Gluconol ?

Je ve formě tablet s obsahem rostlinných extraktů s léčivým účinkem. Gluconol je určen k podpoře činnosti slinivky břišní, aby se rychleji regenerovala a byla schopna udržovat správnou hladinu glukózy.

Glukonol zvyšuje tvorbu důležitého hormonu – inzulinu, díky kterému se zlepšuje metabolismus cukrů. Glukóza se efektivněji přenáší do buněk těla, což ovlivňuje efektivnější kontrolu hladiny cukru v krvi, skvělý účinek má i výše popsaný přípravek, který byl popsán v jiném článku.

gluconol 2 Gluconol  pilulky cukrovka. Můžete si objednat zde
Gluconol – pilulky cukrovka cena

Pro diabetiky má velký význam, protože normalizuje práci těla, která byla v důsledku onemocnění vážně narušena.

Gluconol navíc potlačuje chuť k jídlu, takže lidé s cukrovkou mají větší šanci na udržení správné tělesné hmotnosti – obezita jde často ruku v ruce s cukrovkou, což vede k nebezpečným komplikacím.

Jak Gluconol působí ?

 • – urychluje rekonstrukci poškozené slinivky břišní
 • – podporuje činnost slinivky břišní
 • – reguluje hladinu glukózy
 • – snižuje chuť na sladké
 • – snižuje hladinu špatného cholesterolu

Složení glukonolu

Gluconol obsahuje pouze přírodní složky s dobře známými účinky. To zaručuje bezpečnou léčbu, bez vedlejších účinků nebo exacerbace příznaků diabetu. Složky byly vybrány tak, aby měl přípravek vysokou vstřebatelnost a nedráždil trávicí systém.

Zde je seznam složek doplňku Gluconol :

1. Pískavice – zvyšuje sekreci inzulínu tělem. Jeho pravidelné užívání má také za následek, že déle vydrží pocit sytosti a po jídle nedochází k náhlému zvýšení hladiny cukru v krvi. Tato složka také pomáhá normalizovat hladinu cholesterolu a triglyceridů.

2. Hořký meloun – přísada. Obsahuje kyselinu oleanolovou a polypeptidy, které jsou velmi účinné při léčbě cukrovky.

3. Moruše bílá – známá tím, že je velmi účinná při snižování hladiny cukru. V moruše je sloučenina zvaná DNJ, která inhibuje rozklad škrobu a tím zabraňuje zvýšení hladiny cukru po jídle. Moruše také poskytuje quercetin, který kontroluje hladinu sorbitolu , čímž chrání nervový systém, ledviny a oči před poškozením.

4. Vilcacora – rostlina používaná při léčbě revmatismu, astmatu a zánětů. Snižuje krevní tlak, zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu, podporuje léčbu cukrovky.

5. Gurmar – exotická rostlina, odedávna používaná jako účinný lék na cukrovku. Normalizuje hladinu cukru, triglyceridů a špatného cholesterolu.

Podporuje činnost jater, slinivky břišní a ledvin. Pomáhá kontrolovat chuť k jídlu, díky čemuž se hodí i při hubnutí.

Gluconol Recenze

uvažují jeho kupující o doplňku Gluconol ? Jako každý doplněk má své příznivce i odpůrce. Pokud chceme poznat skutečné názory, pak může být dobrým nápadem hloubkové vyhledávání toho, co píší na fóru nebo na sociálních sítích . Existuje mnoho lidí, pro které se Gluconol ukázal jako velmi dobré řešení, ale příliš drahé na pravidelné používání.

Zde jsou některé posudky od uživatelů doplňku Gluconol :

„Dlouho mám cukrovku a myslím, že nemusím nikoho přesvědčovat, jak je tato nemoc únavná. Užívám hodně bylinných doplňků a tak jsem narazil na Gluconol. Četl jsem o tom na různých fórech, ale nikdy jsem to neviděl v lékárně. Rozhodla jsem se ho však objednat a skutečně se mi podařilo snížit chuť na sladké, což byl zatím můj největší problém . Všechno je v pořádku, ale cena glukonolu je pro mě příliš vysoká.“

gluconol 1 Gluconol  pilulky cukrovka. Můžete si objednat zde
Gluconol – pilulky cukrovka cena

„Mám tendenci mlsat, což je v mém stavu samozřejmě velmi špatný nápad. Zkoušel jsem to řešit různými způsoby a nakonec se mi do rukou dostal Gluconol . Po pár dnech jsem si všiml, že už netrpím návaly hladu, ani nemám rychlé výkyvy hladiny glukózy. Toto řešení má však vážnou nevýhodu, a to jeho cenu. Glukonol je rozhodně příliš drahý, podobné přípravky stojí v lékárně mnohem méně.“

Viz také:

Vyplatí se používat Gluconol ?

Výhody

 • bezpečné, bylinné složení
 • – žádné vedlejší účinky
 • – účinné potlačení chuti k jídlu a podpora hubnutí

Nevýhody

 • -vysoká cena, která je pro mnoho lidí příliš vysoká, i když je produkt v akci

souhrn

Jak ukazují recenze zákazníků, Gluconol může výrazně podpořit léčbu cukrovky, je užitečný i při hubnutí, protože snižuje chuť k jídlu.

Názory však nejsou jednoznačně pozitivní – pro některé spotřebitele je to ideální řešení při léčbě cukrovky, pro jiné doplněk, který toho moc nedá.

Důležitý je však fakt, že Gluconol sám o sobě cukrovku nevyléčí a lidé, kteří jej užívají, musí pamatovat na všechna doporučení související s léčbou.

Na co pamatovat při léčbě cukrovky?

– Hladiny cukru by se měly měřit denně a výsledky by měly být zaznamenávány, aby bylo možné během návštěvy lékaře přesněji diagnostikovat stav pacienta.

– Pozor na nadváhu. Lidé s cukrovkou musí dbát na zdravou tělesnou hmotnost, která je podpořena zdravou stravou a správným množstvím pohybu.

– Měli byste dbát na odpočinek, aby se tělo správně zregenerovalo.

Cena glukonolu

Glukonol se neprodává v lékárnách , stejně jako na internetu a Ceneo . Jeho výhradní distribuci zajišťuje výrobce – tablety lze objednat na jeho webových stránkách předem vyplněním krátkého formuláře.

Napsat komentář