Keramin – mast Tinea. Můžete si objednat zdeKeramin Cena, Recenze, Názory – Léčba mykózy může trvat i několik měsíců, ale vše záleží na tom, jakou metodu zvolíte. Jedním z nejzajímavějších návrhů je Keramin, plísňový krém, jemnější než léky na předpis, ale je tak účinný, jak se říká?

Jak poznat mykózu? Toto onemocnění obvykle dává velmi jasné signály:

 • kůže je červená a popraskaná, hlavně mezi prsty na nohou
 • nehtová ploténka je tmavší a keratinizovaná
 • kůže svědí, pálí a nadměrně se potí, pach potu je ten tam
 • velmi intenzivní a nepříjemné
 • dochází k propuknutí psoriázy

teoreticky neruší každodenní činnost, ale ve skutečnosti je to velmi trapná nemoc, která ztěžuje socializaci nebo využívání míst, jako je pláž nebo bazén. Nohy pokryté plísní vypadají nevzhledně a zapáchají, a co je horší, nemoc se může časem ještě více rozšířit.

Co je Keramin?

Keramin sám o sobě nezmizí, spíše se zvětší, takže léčba je nezbytná. Lékaři obvykle předepisují perorální léky nebo silné masti, které skutečně zabíjejí houbu, ale obvykle mají nejrůznější vedlejší účinky .

keramin 2 Keramin  mast Tinea. Můžete si objednat zde
Keramin – mast Tinea cena

Keratin je jiný. Není to lék, ale doplněk ve formě krému. Obsahuje i léčivé účinné látky, které však nejsou tak smrtelné pro zdraví, takže ošetření lze provádět bez dohledu lékaře. Keraminový krém pomáhá zbavit se nepříjemných příznaků, ale nejdůležitější je, že léčba zasáhne i samotný zdroj mykózy a eliminuje ložiska infekce.

Odkud pochází plíseň nohou?

Drozd je infekční onemocnění. Plísně odpovědné za její vývoj se přenášejí z jedné osoby na druhou, nemusí však jít o přímý kontakt – houby zůstávají na površích, kterých se nemocní lidé dotýkají, proto k infekci často nedochází dotykem, ale chůzí naboso, např. například v bazénu nebo na podlaze tělocvičny.

Mykóza se rychleji rozvíjí u lidí, kteří mají oslabenou imunitu nebo chodí v nekvalitní obuvi – při silném pocení nohy a dlouhodobém pobytu v takto vlhkém nevětraném prostředí získávají plísně ideální podmínky pro zvýšení svého rozsahu

Složení _

 • Terpineny – Složka se silným protiplísňovým účinkem. Rychle a účinně odstraňuje příčiny mykózy, snižuje pocení nohou, zklidňuje příznaky způsobené infekcí.
 • Koloidní stříbro – Ničí plísně a bakterie, které napadají pokožku nohou. Chrání před opakováním infekce, tiší příznaky mykózy. Pomáhá regenerovat poškozené kožní buňky. Snižuje pocení nohou.
 • Výtažek z kostivalu – Ničitel volných radikálů, zpomaluje proces stárnutí pokožky. Velmi účinný nejen při léčbě mykóz, ale i jiných kožních onemocnění. Hydratuje a vyhlazuje chodidla je také přítomen v krému
 • Jalovcový olej – Tiší příznaky mykózy, ochlazuje pokožku, odstraňuje nepříjemný zápach.

Keramin jak ho používat?

Před aplikací krému by měla být pokožka nohou omyta a vysušena. Na nohy se nanese poměrně tenká vrstva krému a jemně se vetře, poté stačí počkat, až se přípravek vstřebá do pokožky. Krém se nanáší jednou denně nebo dvakrát, pokud je lišaj v pokročilejším stádiu.

Ošetření Keraminem krémem trvá jeden měsíc. Lidé, kteří mají chronickou nebo akutní formu mykózy, mohou krém používat dva měsíce. Po absolvování základní kúry byste měli počkat alespoň tři měsíce, než kúru zopakujete.

Jak Keramin funguje ?

Infekce kožním onemocněním je snazší, když je kůže poškozená a má narušenou bakteriální flóru. Keramin pomáhá obnovit kolonii dobrých bakterií, urychluje regeneraci epidermis, odstraňuje záněty a plísně. Během léčby se mykóza zmenšuje, až onemocnění nakonec úplně vymizí.

Od první dávky krému jsou příznaky méně nepříjemné, kůže tolik nesvědí, méně se potí a přestává se loupat. Regenerace je rychlejší a je možné obnovit ochrannou kožní bariéru, díky které se mykóza neopakuje.

Keramin Effects, je to účinné

 • léčit mykózu
 • zastavení olupování kůže
 • rekonstrukce poškozené nehtové ploténky
 • vyhlazení pleti
 • snížení pocení
 • ochrana proti reinfekci

Má Keramin vedlejší účinky? Je to bezpečné?

Účinné látky jsou v takové koncentraci, že krém nedráždí pokožku a nevnáší do těla žádné škodlivé chemické sloučeniny. Keramin i přes každodenní používání neohrožuje zdraví, i když aplikace krému musí samozřejmě probíhat přesně podle pokynů popsaných v letáku.

Keramin může škodit, pokud je někdo alergický na složky krému, a pokud jde o jeho kombinaci s jinými léky nebo doplňky stravy, je klíčové, aby tyto produkty neměly podobné složení.

Keramin na mykózu – recenze, komentáře zákazníků

Keramin rychle získal pozitivní zpětnou vazbu od zákazníků. Krém je považován za velmi účinný prostředek, který působí rychle, ale jemně, aniž by způsoboval podráždění nebo jiné neduhy. Jak si můžete přečíst na fórech:

„Chytil jsem kožního onemocnění v tělocvičně. Dlouho jsem s tím bojoval a žádný lék to nedokázal úplně vyléčit, pouze částečně zmírnil příznaky. Nakonec jsem narazil na Keramin a mykóza do měsíce zmizela.“ Maciek, 41 let

„Pracuji fyzicky a vždy jsem měl problém s pocením nohou, až z toho nakonec vznikla mykóza. Moje nohy vypadaly příšerně, vždy červené, popraskané, s olupující se kůží a o jejich zápachu ani nemluvě. Trochu jsem se léků bála, že mi uškodí, a tak jsem se rozhodla pro suplement. Naštěstí Keramin zafungoval a moje nohy konečně vypadají normálně.“ Tadeáš, 55

„Nevím, kde jsem mykózu chytil, ale vím, že její léčba je opravdové utrpení. Nemůžu spočítat, kolik mastí a prášků jsem si vzala, abych se zbavila téhle nechutnosti, s tím si poradil jen Keramin. Už je to pár měsíců a po mykóze nejsou žádné známky.” Camila, 29 let

keramin 1 Keramin  mast Tinea. Můžete si objednat zde
Keramin – mast Tinea cena

Keraminový krém Cena

Keraminový balíček v akci, která právě probíhá na stránkách výrobce, si můžete krém zakoupit.

Kde koupit, jak objednat Keramin?

Objednávka je zadána online, ale detaily celé transakce se probírají během rozhovoru s konzultantem – zavolá na telefonní číslo uvedené v aplikaci. Zásilka by měla být zákazníkovi doručena během několika pracovních dnů od zadání objednávky.

Další zdroje informací o mykóze:

Napsat komentář